Jesteś w strefie
dla pacjenta

Zarejestruj paragon
Katalog produktów Futuro™
Mapa Fizjoexpertów Futuro™

Zapobiegaj
Rehabilituj
Trenuj

Zapobiegaj

czytaj więcej
Higiena ciała
Wszyscy dobrze wiemy, że powinno się przynajmniej raz dziennie wziąć prysznic, umyć ręce przed każdym jedzeniem, a po zjedzeniu umyć zęby. Są to podstawowe zasady codziennej higieny. Kiedy byliśmy mali, uczono nas tej wiedzy, tego poczucia, że to jest dla nas dobre i dzisiaj, jako dorośli ludzie uznajemy to za część naszej codzienności. Niestety, nikt nam wtedy nie mówił jak często mamy się ruszać, żeby się czuć dobrze. Jakie są podstawowe zasady higieny ruchu? Są w ogóle takie?

czytaj więcej
MIĘKKOŚĆ CIAŁA – jak o nią dbać na co dzień?
Twoje ciało może ruszać się samo, co powszechnie określamy hasłem „aktywność fizyczna”. Może też być poruszane z zewnątrz i to na wiele różnych sposobów. Jedną z definicji, opisującej ruch, jest zmiana kształtu.

czytaj więcej
NATURA – jak do niej powrócić?
Czy potrafisz wyobrazić sobie, a może przypomnieć czasy, w których drzewo było twoim dobrym przyjacielem? Mogłaś/eś szukać ptaków ukrytych w jego koronie, schować się za jego pniem. Czasy, w których łąki zachwycały swoimi kolorami i zapachami, a rośliny i zwierzęta nieustannie inspirowały do zabawy? Jak się czułaś/eś, będąc w kontakcie z tym, co żyje, kwitnie i porusza się? Może warto wrócić na łono przyrody i żyć bliżej natury, bo to jeden ze sposobów ułatwiających odzyskanie zdrowia i dobrej kondycji.

REHABILITUJ

Wrócić do aktywności po urazie

PRZECZYTAJ

TRENUJ

Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!

PRZECZYTAJ
×