Jesteś w strefie
dla pacjenta

Zarejestruj paragon
Katalog produktów Futuro™
Mapa Fizjoexpertów Futuro™

Zapobiegaj
Rehabilituj
Trenuj

Trenuj

czytaj więcej
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA A PRACA MÓZGU
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA A PRACA MÓZGU
Przedłużające się podwyższenie poziomu hormonów stresu ma negatywny wpływ na nasz organizm. Jedną z najdoskonalszych odpowiedzi na nadmierny stres jest ruch. Co jednak, gdy ogranicza nas strach przed bólem lub przewlekły ból spowodowany napięciem danej okolicy ciała – z pomocą przychodzą produkty ortopedyczne takie, jak stabilizatory i opaski marki Futuro™. Powrót do aktywności fizycznej to lepsze samopoczucie i wydajniejsza praca mózgu.

czytaj więcej
WYGINAJ ŚMIAŁO CIAŁO!
WYGINAJ ŚMIAŁO CIAŁO!
Często borykamy się z przewlekłymi kontuzjami i przeciążeniami układu ruchu, czyli mięśni oraz stawów. Powodem może być nieodpowiednie przygotowanie fizyczne do trenowania danej dyscypliny. Czasami winę ponosi niedostateczna wiedza na temat budowy i funkcji własnego ciała, co sprawia, że trenując popełniamy błędy. Warto traktować te „momenty słabości” jako cenne lekcje, które uczą, w jaki sposób dochodzi do kontuzji czy urazu i jak im zapobiegać.

czytaj więcej
Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!
Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!
Tradycyjnie, siedząc przy stole celebrujemy różne uroczystości: święta, imieniny, urodziny. Tymczasem to najgorszy „prezent” dla stawów. Oczywiście poza uroczystymi momentami, każdy codziennie spędza sporo czasu siedząc na krześle. To pierwsze przyzwyczajenie, które można i warto zmienić.

ZAPOBIEGAJ

NATURA – jak do niej powrócić?

PRZECZYTAJ

REHABILITUJ

Wrócić do aktywności po urazie

PRZECZYTAJ

TRENUJ

Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!

PRZECZYTAJ
×