Jesteś w strefie
dla pacjenta

Zarejestruj paragon
Katalog produktów Futuro™
Mapa Fizjoexpertów Futuro™

Zapobiegaj
Rehabilituj
Trenuj

Rehabilituj

czytaj więcej
Jak wrócić do aktywności po urazie?
Urazy i kontuzje to jeden z głównych problemów zdrowotnych naszych czasów. Najczęściej dotyczy on osób aktywnie spędzających czas wolny. Jednym ze sposobów wsparcia leczenia uszkodzeń narządu ruchu może być stosowanie opasek i stabilizatorów. W doborze właściwego produktu oraz szybszym powrocie do sprawności pomoże fizjoterapeuta.

czytaj więcej
FIZYKOTERAPIA – natura w połączniu z zaawansowaną technologią
Ludzie zawsze obserwowali otaczający świat i starali się wykorzystywać różne, zachodzące w przyrodzie zjawiska do uśmierzania bólu i przywracania ciału sprawności. Fizykoterapia ma więc długą historię. Dzisiaj nie ogranicza się już do nagrzewania chorych miejsc przez Słońce, ale korzysta ze zdobyczy nowoczesnej fizyki. W fizykoterapii do łagodzenia bólu, zmniejszania obrzęku i wysięku, czyli przyspieszania gojenia się tkanek po urazie, wykorzystuje się zjawiska fizyczne: światło, prąd elektryczny, fale magnetyczne, ultradźwięki czy niską lub wysoką temperaturę.

czytaj więcej
KONTUZJA – dzwoń na POLICE
„MAGICZNE SZTUCZKI” I „TAJEMNICE” FIZJOTERAPEUTÓW

Jeden ruch i nagle czujesz ostry, przeszywający ból. A może już od jakiegoś czasu sztywne kolana czy tkliwe nadgarstki mocno dają się we znaki? Sprawdź, w jaki sposób profesjonaliści wspierają i ochraniają kontuzjowane miejsca.

ZAPOBIEGAJ

NATURA – jak do niej powrócić?

PRZECZYTAJ

TRENUJ

Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!

PRZECZYTAJ
×