Jesteś w strefie
dla pacjenta

Zarejestruj paragon
Katalog produktów Futuro™
Mapa Fizjoexpertów Futuro™

Zapobiegaj
Rehabilituj
Trenuj

Jak działają produkty Futuro?™


PROPRIOCEPCJA
Stabilizatory Futuro wywierają łagodny ucisk, stymulujący receptory czucia głębokiego (proprioceptory) znajdujące się w mięśniach, ścięgnach i torebkach stawowych. Taki rodzaj stymulacji receptorów sprzyja usprawnieniu biomechaniki ciała i poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Dodatkowo stabilizator przypomina pacjentowi o wrażliwym stawie i konieczności oszczędzania go.
UCISK
Stabilizatory Futuro delikatnie uciskając zarówno staw, jak i znajdującą się pod skórą tkankę miękką, przeciwdziałają zbieraniu się płynu i ułatwiają efektywniejsze odprowadzanie go do węzłów chłonnych. W efekcie maleje napięcie tkanek miękkich, a pacjenci szybciej odczuwają ulgę z powodu zmniejszonego bólu i opuchlizny.
CIEPŁO
Ciepło, wytwarzane dzięki użyciu specjalnych materiałów i odpowiedniemu dopasowaniu stabilizatorów, korzystnie wpływa na mikrokrążenie, co z kolei przyspiesza metabolizm w ogrzewanych obszarach. Do tkanek dociera więcej tlenu i substancji odżywczych, a proces gojenia przebiega szybciej.
PROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O UŻYTKOWNIKACH

Produkty Futuro są projektowane tak, by podnosiły jakość życia pacjentów i sportowców. Nasza „rodzina” nowatorskich stabilizatorów i opasek medycznych jest opracowywana z udziałem i pod kontrolą zespołów eksperckich, składających się z lekarzy, rehabilitantów i inżynierów, korzystających z najnowszych osiągnięć wiedzy oraz przełomowych koncepcji i rozwiązań.

Nasz cel jest prosty: pragniemy pomagać naszym Klientom, aby mogli czerpać jak najwięcej radości z każdego dnia.


Tabela kompresji i stabilizacji
Tabela rozmiarów