Jesteś w strefie
dla pacjenta

Zarejestruj paragon
Katalog produktów Futuro™
Mapa Fizjoexpertów Futuro™

Zapobiegaj
Rehabilituj
Trenuj

Witamy w Programie „Fizjoexpert Futuro”. Bardzo się cieszymy, że z nami jesteś!
Rozpocznij swój aktywny dzień z produktami FUTURO

WIĘCEJ O PROGRAMIE

Program Fizjoexpert FUTURO™ został opracowany dla profesjonalistów, pracujących jako masażyści, fizjoterapeuci, rehabilitanci czy trenerzy personalni, by ułatwić im pracę z pacjentami. Spełnia on również oczekiwania pacjentów, którzy potrzebują i poszukują produktów ortopedycznych najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniej opasce czy stabilizatorowi każdy ma szansę uporać się z kontuzją czy zapobiec jej powstawaniu, lub radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu kostno-stawowego.

Program Fizjoexpert FUTURO™prezentuje nie tylko stale aktualizowany katalog produktów ortopedycznych najwyższej jakości, ale i ułatwia profesjonalistom „dopasowanie na miarę” odpowiedniej opaski lub stabilizatora w zależności od tego, z jakim problemem mierzy się ich pacjent. Korzystają tu więc obie strony: i Ty, jako pacjent, i Twój terapeuta. Jeśli szukasz terapeuty, który uczestniczy w Programie Fizjoexpert FUTURO™, wejdź w zakładkę: „Znajdź fizjoexpertów FUTURO™”, gdzie wyświetli się mapa gabinetów w całej Polsce i dane kontaktowe.

Program Fizjoexpert FUTURO™ też stwarza możliwość poszerzania fachowej wiedzy i umiejętności. Na tej stronie znajdziesz wiele nowinek i ciekawostek naukowych z dziedziny fizjoterapii oraz sporo przydatnych informacji o naturalnych metodach leczenia i profilaktyce kontuzji i urazów. Z tego również Ty możesz korzystać.

UKRYJ

Zostań z nami. Zapraszamy!

Higiena ciała

WIĘCEJ

Wrócić do aktywności
po urazie

WIĘCEJ

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA
A PRACA MÓZGU

WIĘCEJ

ZAPOBIEGAJ

NATURA – jak do niej powrócić?

PRZECZYTAJ

REHABILITUJ

Wrócić do aktywności po urazie

PRZECZYTAJ

TRENUJ

Trenuj nawet w... ŚWIĘTA!

PRZECZYTAJ
×