W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000 z dnia 2018.05.23) informujemy, że:
1. Aby wziąć udział w Programie należy zadeklarować chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie Formularza. Formularz należy wypełnić w sposób kompletny, czytelny i zgodny z prawdą.
2. Przystępując do Programu Uczestnik akceptuje zasady przetwarzania danych osobowych zawarte w Regulaminie.
3. Uczestnik, który dokonał rejestracji i spełnił warunki udziału w Programie otrzyma Zestaw Startowy. Każdy Uczestnik Programu może zarejestrować się tylko jeden raz.


Oświadczenie
Dostęp do zawartości strony jest możliwy dla osób posiadających wiedzę do odpowiedniego dobierania opasek i stabilizatorów np.: fizjoterapeutę, rehabilitanta, masażystę, trenera personalnego.
Oświadczam, że jestem fizjoterapeutą lub rehabilitantem lub masażystą lub trenerem personalnym.
ZATWIERDŹ I PRZEJDŹ DO STREFY DLA FIZJOTERAPEUTY

Program Fizjoexpert FUTURO™ został opracowany dla profesjonalistów, pracujących jako masażyści, fizjoterapeuci, rehabilitanci czy trenerzy personalni. Tu dowiesz się więcej na temat opasek i stabilizatorów, co ułatwi Ci dobieranie pacjentom odpowiednich produktów ortopedycznych.

Program Fizjoexpert FUTURO™ zapewni Ci nie tylko dostęp do katalogu produktów ortopedycznych i bezpłatnych szkoleń na temat ich stosowania, ale też umożliwi poszerzanie wiedzy i umiejętności. W naszych e-learningach, publikacjach i filmach szkoleniowych, udostępnianych regularnie w aplikacji mobilnej i na stronie Programu, znajdziesz wiele nowinek i ciekawostek naukowych z dziedziny fizjoterapii.

Uczestnictwo w Programie Fizjoexpert FUTURO™ to także nowe wyzwanie, które przyniesie satysfakcję i korzyści zawodowe. Każdy zakup produktu FUTURO™ przez Twojego pacjenta dzięki Twojej rekomendacji, premiowany jest określoną liczbą punktów. Premię w postaci punktów otrzymujesz również, jeśli inny, wprowadzony przez Ciebie fizjoterapeuta zarejestruje się w Programie Fizjoexpert FUTURO™. Punkty otrzymasz również, za poprawne odpowiedzi na pytania, które zadajemy po każdym udostępnionym szkoleniu. Za wszystkie uzbierane punkty możesz dokonywać dowolnych zakupów u partnerów SODEXO przy użyciu karty premiowej SODEXO.

Zarejestruj się na tej stronie lub poprzez aplikację mobilną
FIZJOEXPERT FUTURO™, którą możesz pobrać w sklepie
App Store lub Google Play. Po rejestracji otrzymasz swój
indywidualny numer Fizjoexperty FUTURO™
oraz zestaw powitalny – paczkę startową.

Zapraszamy do współpracy i życzymy sukcesów. Powodzenia!

DALEJ
Fizjoexpert Futuro, to pierwszy i jedyny taki Program Edukacyjny, który powstał z myślą o Tobie i dla Ciebie.
Zdobywaj wiedzę, praktykę i punkty.
Dołącz do grona Expertów Futuro! Bądź wśród najlepszych!
Zaloguj się
Nie pamietasz hasła?
Użyj funkcji resetowania hasła!
Dołącz do Programu

Nie masz jeszcze konta w fizjoexpertfuturo.pl?
ZAREJESTRUJ